AX-BMS4017068-TE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-BMS4017068-TE
Opis Produktu AX-BMS4017068-TE Omron Akcesoria do falownika:
- Jednostka hamująca Master/Slave 400 V
- stała 17 A/13 KVA
- szczytowa 68 A/51 KVA
- min. 11 omów. z kartą opcji Master/Slave
Description of the product in English AX-BMS4017068-TE Omron Akcesoria do falownika:
- Master/Slave Braking unit 400V,Permanent 17A/13KVA
- Peak 68A/51KVA
- 11 ohm min. with Master/Slave option board