E2B-M12KS04-M1-B1 Omron Czujnik indukcyjny PNP / NO; 0÷4 MM; 10÷30VDC; M12
Cena regularna:
110,06 zł
Cena regularna:
89,48 zł
towar niedostępny
Czujnik indukcyjny Omron E2B-M12KS04-M1-B1 z mosiądzu są zaprojektowane, aby zapewnić niezawodne działanie w standardowych środowiskach przemysłowych.
Dane techniczne:
| Atrybut | Parametr |
| Technologia czujnika | Indukcyjny |
| Rozmiar gwintu | M12 x 1 |
| Styl obudowy | Tuleja |
| Typ wyjścia | PNP |
| Zakres wykrywania | 4 mm |
| Typ złącza | Złącze 4-stykowe M12 |
| Napięcie zasilania | 12 → 24 V DC |
| Klasa IP | IP67 |
| Długość | 31mm |
| Maksymalne napięcie DC | 30V |
| Typ montażu | Wpuszczany |
| Prąd przełączania | 200 mA |
| Maksymalna temperatura robocza | +70°C |
| Ekranowanie | Ekranowane |
| Maksymalna częstotliwość przełączania | 1kHz |
| Materiał obudowy | Mosiądz |
| Minimalna temperatura robocza | -25°C |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe i przeciwprzeciążeniowe | Tak |
| Zabezpieczenie przed odwróceniem polaryzacji | Tak |
Kartą katalogowa czujników OMRON: Karta katalogowa E2B
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
26,67 zł
21,68 zł
143,73 zł
116,85 zł
25,67 zł
20,87 zł
30,65 zł
24,92 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!