E2B-S08LN04-WP-C1 2M Omron Czujnik Indukcyjny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
E2B-S08LN04-WP-C1 2M Omron Czujnik Indukcyjny
Dane Techniczne:
| Rozmiar | M8 |
| Typ montażu | Niewkładany |
| Odległość detekcji | 4 mm |
| Rodzaj wyjścia | NPN |
| Tryb pracy | Normalnie otwarty |
| Sposób połączenia | Kabel |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Specyfikacje kabla | PVC |
| Długość kabla | 2 m |
| Całkowita długość | 64 mm |
| Długość gwintu | 43 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!