E2K-X15MY1 5M Omron Inny Czujnik Zbliżeniowy
Producent: OMRON
Kod produktu: E2K-X15MY1 5M
Opis Produktu E2K-X15MY1 5M Omron Inny Czujnik Zbliżeniowy:
- Serwosilnik AC serii G
- 750 W
- 200 VAC
- 3000 obr./min
- 2,4 Nm
- bezwzględny
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English E2K-X15MY1 5M Omron Inny Czujnik Zbliżeniowy:
Proximity sensor, capacitive, M30, unshielded, 15 mm, AC, 2-wire, NO, 5 m cable