E3AS-F1500IPT-M3J 0.3M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
E3AS-F1500IPT-M3J 0.3M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Dane techniczne:
| Kształt | Prostopadłościan |
| Metoda detekcji | Wygaszanie tła |
| Odległość detekcji | 1500 mm |
| Minimalna odległość detekcji | 50 mm |
| Metoda ustawienia | IO-Link, Teach-In |
| Metoda połączenia | M8, łącznik na końcu kabla, 4-pinowy |
| Długość kabla | 0.3 m |
| Rodzaj wyjścia | IO-Link, PNP |
| Tryb pracy | Ciemne włączone (Dark-ON), Jasne włączone (Light-ON) |
| Szybkość transmisji IO-Link | COM3 (230.4 kbps) |
| Czas reakcji | 150 ms |
| Materiał obudowy | PBT |
| Szerokość produktu (rozpakowany) | 11.4 mm |
| Wysokość produktu (rozpakowany) | 38 mm |
| Głębokość produktu (rozpakowany) | 22 mm |
| Rodzaj światła | Dioda laserowa, podczerwone światło |
| Klasa laserowa | 1 |
| Rozmiar plamki | 95 mm |
| Napięcie zasilania | 10-30 V |
| Funkcje | TOF (Time of Flight) |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!