E3AS-L200MT-M1TJ 0.3M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Producent: OMRON
Kod produktu: E3AS-L200MT-M1TJ 0.3M
Dane Techniczne:
Kształt Prostopadłościan
Metoda wykrywania Tłumienie tła
Odległość wykrywania 10 mm - 200 mm
Metoda ustawiania IO-Link, Teach-In
Metoda podłączenia Złącze końcówkowe Smartclick M12
Długość kabla 0.3 m
Typ wyjścia IO-Link, PNP
Tryb pracy Ciemny, Jasnokolorowy
Szybkość transmisji IO-Link COM3 (230.4 kbps)
Czas odpowiedzi 1 ms
Obudowa materiałowa Stal nierdzewna
Szerokość produktu (rozpakowana) 11.4 mm
Wysokość produktu (rozpakowana) 38 mm
Głębokość produktu (rozpakowana) 22 mm
Typ światła Czerwone światło bez polaryzacji
Rozmiar plamki 25 mm x 25 mm