E3RA-DP22 Omron Czujnik Fotoelektryczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Czujnik fotoelektryczny Omron E3RA-DP22
Dane Techniczne:
| Kształt | Cylindryczny promieniowy |
| Metoda wykrywania | Refleksyjny dyfuzyjny |
| Odległość wykrywania | 300 mm |
| Metoda ustawiania | Ręczna regulacja |
| Metoda podłączenia | Złącze M12 |
| Typ wyjścia | PNP |
| Tryb pracy | Ciemny-ON, Jasny-ON |
| Czas reakcji | 0.5 ms |
| Materiał obudowy | ABS |
| Rozmiar gwintu | M18 |
| Szerokość produktu (rozpakowany) | 14.1 mm |
| Wysokość produktu (rozpakowany) | 14.1 mm |
| Głębokość produktu (rozpakowany) | 57.9 mm |
| Długość produktu (rozpakowany) | 58 mm |
| Typ światła | Swobodne odbicia czerwone |
| Napięcie zasilania | 10-30 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP67/IP69K |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!