E3RB-RP11 2M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Czujnik fotoelektryczny Omron E3RB-RP11 2M
Dane Techniczne:
| Kształt | Cylindryczny promieniowy |
| Metoda wykrywania | Retro-odbicia |
| Odległość wykrywania | 3000 mm |
| Minimalna odległość wykrywania | 100 mm |
| Metoda ustawiania | Ręczna regulacja |
| Metoda podłączenia | Kabel |
| Długość kabla | 2 m |
| Typ wyjścia | PNP |
| Tryb pracy | Ciemny-ON, Jasny-ON |
| Czas reakcji | 0.5 ms |
| Materiał obudowy | Mosiądz, pokryty niklem |
| Rozmiar gwintu | M18 |
| Długość produktu (rozpakowany) | 57 mm |
| Typ światła | Polaryzowane czerwone |
| Napięcie zasilania | 10-30 V |
| Cechy | M.S.R. |
| Stopień ochrony (IP) | IP67/IP69K |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
4,45 zł
3,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!