E3RB-TN21 Omron Czujnik Fotoelektryczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Czujnik fotoelektryczny Omron E3RB-TN21
Dane techniczne:
| Kształt | Cylindryczny promieniowy |
| Metoda pomiaru | Prześwietlna |
| Odległość pomiaru | 15000 mm |
| Metoda ustawiania | Regulacja manualna |
| Metoda podłączenia | Złącze M12 |
| Typ wyjścia | NPN |
| Tryb pracy | Ciemny-ON, Jasny-ON |
| Czas reakcji | 0.5 ms |
| Materiał obudowy | Mosiądz, niklowany |
| Rozmiar gwintu | M18 |
| Długość produktu (rozpakowana) | 61 mm |
| Rodzaj światła | Czerwone światło bezpolaryzacyjne |
| Napięcie zasilania | 10-30 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP67/IP69K |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!