F3SG-2RE0270P30 Kurtyna świetlna bezpieczeństwa Omron
Producent: OMRON
Kod produktu: F3SG-2RE0270P30
Dane techniczne:
Typ zabezpieczenia Ochrona ręki
Zdolność detekcji 30 mm
Wysokość pola bezpieczeństwa 270 mm
Przerwa między wiązkami 20 mm
Liczba wiązek 12
Liczba chronionych wyjść półprzewodnikowych 2
Liczba wyjść półprzewodnikowych z funkcją sygnalizacyjną 0
Maksymalny zakres bezpieczeństwa 20 m
Minimalna odległość robocza 0.3 m
Czas reakcji 5 ms
Kaskadowalne  Brak
Z funkcją stłumienia  Brak
Z kodowaniem wiązek  Brak
Typ wyjścia przełączającego OSSD PNP
Główne cechy Szybka reakcja (aplikacje ON/OFF), Proste podłączenie
Nadaje się do funkcji bezpieczeństwa  Tak
Zakres dostawy Nadajnik i odbiornik
Długość fali czujnika 870 nm
Metoda połączenia M12 pigtail Smartclick connector
Napięcie zasilania DC 19.2-28.8 V
Typ napięcia DC
Maksymalny prąd wyjściowy na chronionym wyjściu 300 mA
Stopień ochrony (IP) IP67
Temperatura otoczenia -10-55 °C
Całkowita długość 288 mm
Wysokość czujnika 35 mm
Szerokość czujnika 35 mm