F3SG-2RE0270P30 Kurtyna świetlna bezpieczeństwa Omron
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
F3SG-2RE0270P30 Kurtyna świetlna bezpieczeństwa Omron
Dane techniczne:
| Typ zabezpieczenia | Ochrona ręki |
| Zdolność detekcji | 30 mm |
| Wysokość pola bezpieczeństwa | 270 mm |
| Przerwa między wiązkami | 20 mm |
| Liczba wiązek | 12 |
| Liczba chronionych wyjść półprzewodnikowych | 2 |
| Liczba wyjść półprzewodnikowych z funkcją sygnalizacyjną | 0 |
| Maksymalny zakres bezpieczeństwa | 20 m |
| Minimalna odległość robocza | 0.3 m |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Kaskadowalne | Brak |
| Z funkcją stłumienia | Brak |
| Z kodowaniem wiązek | Brak |
| Typ wyjścia przełączającego OSSD | PNP |
| Główne cechy | Szybka reakcja (aplikacje ON/OFF), Proste podłączenie |
| Nadaje się do funkcji bezpieczeństwa | Tak |
| Zakres dostawy | Nadajnik i odbiornik |
| Długość fali czujnika | 870 nm |
| Metoda połączenia | M12 pigtail Smartclick connector |
| Napięcie zasilania DC | 19.2-28.8 V |
| Typ napięcia | DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy na chronionym wyjściu | 300 mA |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Temperatura otoczenia | -10-55 °C |
| Całkowita długość | 288 mm |
| Wysokość czujnika | 35 mm |
| Szerokość czujnika | 35 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!