F3SG-4RE0270P30 Kurtyna świetlna bezpieczeństwa Omron
Producent: OMRON
Kod produktu: F3SG-4RE0270P30
Dane Techniczne:
Typ bezpieczeństwa według IEC 61496-1 4
Rodzaj ochrony Ochrona dłoni
Zdolność detekcji 30 mm
Wysokość pola bezpieczeństwa 270 mm
Odstęp między wiązkami 20 mm
Liczba wiązek 12
Liczba chronionych wyjść półprzewodnikowych 2
Liczba wyjść półprzewodnikowych z funkcją sygnalizacyjną 0
Maksymalny zakres bezpieczeństwa 20 m
Minimalna odległość robocza 0.3 m
Czas reakcji 5 ms
Kaskadowalność Brak
Funkcja wyciszania Brak
Kodowanie wiązek Brak
Typ wyjścia przełączającego OSSD PNP
Kluczowe cechy Szybka reakcja (aplikacje WŁĄCZ/WYŁĄCZ), Proste podłączenie
Nadaje się do funkcji bezpieczeństwa Tak
Zakres dostawy Nadajnik i odbiornik
Długość fali czujnika 870 nm
Metoda podłączenia Złącze Smartclick M12 z przewodem
Napięcie zasilania DC 19.2-28.8 V
Typ napięcia DC
Maksymalny prąd wyjścia przy zabezpieczonym wyjściu 300 mA
Stopień ochrony (IP) IP67
Temperatura otoczenia -10-55 °C
Całkowita długość 270 mm
Wysokość czujnika 35 mm
Szerokość czujnika 35 mm