H5CC-AD Omron cyfrowy przekaźnik czasowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
H5CC-AD Omron cyfrowy przekaźnik czasowy
Dane techniczne:
| Typ | Cyfrowy |
| Typ instalacji | Na panelu |
| Funkcje | Wielofunkcyjny |
| Rozmiar | 1/16 DIN (48 x 48 mm) |
| Złącze | Śrubowe |
| Tryb pracy | Wyłączanie migotania (Rozpoczęcie sygnału), Włączanie migotania (Rozpoczęcie sygnału), Interwał (Rozpoczęcie sygnału), Opóźnienie wyłączenia (Sygnał), Opóźnienie włączenia (Rozpoczęcie zasilania), Opóźnienie włączenia (Rozpoczęcie sygnału), Opóźnienie sygnału WŁ./WYŁ. |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Opis styków | SPDT |
| Napięcie zasilania AC | 24-24 V |
| Napięcie zasilania DC | 12-48 V |
| Wejścia | Bramka (NPN/PNP), Reset (NPN/PNP), Sygnał (NPN/PNP) |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!