H5CC-AUD Omron Cyfrowy przekaźnik czasowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
H5CC-AUD Cyfrowy przekaźnik czasowy
Dane techniczne:
| Typ | Cyfrowy |
| Typ instalacji | Na panel |
| Funkcje | Wielofunkcyjny |
| Rozmiar | 1/16 DIN (48 x 48 mm) |
| Terminal | Śrubowy |
| Tryb pracy | Wyłączenie migotania przy starcie (Start sygnału), Włączanie migotania przy starcie (Start sygnału), Interwał (Start sygnału), Opóźnienie wyłączania (Sygnał), Opóźnienie włączania (Włączanie zasilania), Opóźnienie włączania (Start sygnału), Opóźnienie włączania/wyłączania sygnału |
| Typ wyjścia | Przekaźnik, Tranzystor |
| Opis styków kontaktowych | 1 x SPDT |
| Napięcie zasilania AC | 24-240 V |
| Napięcie zasilania DC | 12-48 V |
| Wejścia | Brama (NPN/PNP), Reset (NPN/PNP), Sygnał (NPN/PNP) |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!