E5DC-RX2DSM-000 Regulator temperatury PID panelowy Omron
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Regulator temperatury z serii Omron E5DC-RX2DSM-000: Ten precyzyjny sterownik charakteryzuje się wymiarami o szerokości 22,5 mm oraz długości 85 mm. W jego wyposażeniu znajduje się jedno wyjście przekaźnikowe oraz dwa wyjścia pomocnicze (jedno wspólne). Ten kontroler zapewnia doskonałą wydajność, prostą konfigurację oraz wyśmienitą czytelność dzięki białemu wyświetlaczowi LCD.
Dane techniczne:
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie zasilania | 24 V AC/DC |
| Rozmiar | 22.5mm |
| Liczba wyjść | 2 |
| Minimalna temperatura robocza | -10°C |
| Maksymalna temperatura robocza | +50°C |
| Zakres temperatur | +100 → +1800°C (termopara typu B), 0 → +1300°C (termopara typu PL II), 0 → +1700°C (termopary R i S), 0 → +2300°C (termopara typu W), -100 → +850°C (termopara typu J), -100 → +850°C (termopara typu L), -199,9 → +500 (JPT100), -200 → +1300°C (termopara typu K), -200 → +1300°C (termopara typu N), -200 → +400°C (termopara typu T), -200 → +400°C (termopara typu U), -200 → +600°C (termopara typu E), -200 → +850°C (PT100) |
| Dostępny moduł komunikacyjny | Nie |
| Typ wyświetlacza | 11-segmentowy wyświetlacz cyfrowy |
| Klasa IP | IP00, IP20 |
| Typ montażu | Szyna DIN |
| Dodatkowa funkcja | WŁ/WYŁ |
| Seria | E5DC |
| Zakres | Omron E5DC |
| Typ wejścia | Uniwersalny |
| Typ zakończenia | Śruba |
| Głębokość panelu | 85mm |
Dokumentacja: Otwórz tutaj
Charakterystyka i zalety:
-
Biały wyświetlacz PV o wysokości 8,5 mm gwarantuje łatwe odczytywanie danych podczas konfiguracji, monitorowania alarmów oraz wprowadzania ustawień na panelu sterowania.
-
Dzięki możliwości montażu na szynie DIN, instalacja jest wygodna i skuteczna.
-
Łatwe połączenia z kontrolerem PLC są dostępne bez konieczności stosowania specjalnych programów.
-
Szybkie próbkowanie co 50 ms sprawia, że jest idealny do zastosowań, gdzie temperatura rośnie bardzo szybko.
-
Wyjmowany terminal ułatwia montaż i wymianę, co zwiększa wygodę użytkowania.
-
Terminal śrubowy jest dostępny zarówno w jednostce głównej, jak i terminalu, co ułatwia pracę z urządzeniem.
-
Konfiguracja regulatora jest prosta i nie wymaga podłączania go do zasilacza. Możesz to zrobić za pomocą kabla do konwersji komunikacji (sprzedawanego oddzielnie) podłączonego do komputera.
-
Aby ułatwić proces konfiguracji, oferujemy również oprogramowanie CX-Thermo (do nabycia osobno).
-
Dodatkowo, regulatorem wyposażono w przydatne funkcje alarmowe i diagnostyczne, które zwiększają bezpieczeństwo i niezawodność jego pracy.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
4,45 zł
3,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!