1608520000 ZDU 2,5 BL NIEBIESKI ZŁĄCZKA SPRĘŻYNOWA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
1608520000 ZDU 2,5 BL NIEBIESKI ZŁĄCZKA SPRĘŻYNOWA
Dane techniczne:
| Kolor | Niebieski |
| Liczba poziomów | Pojedynczy |
| Tester grubości drutu amerykański | 30 → 12AWG |
| Seria | Z |
| Metoda zakończenia | Zacisk |
| Kabel CSA | 2.5mm² |
| Napięcie znamionowe | 800 V |
| Prąd znamionowy | 24A |
| Raster | 5.1mm |
| Minimalna temperatura robocza | -50°C |
| Maksymalna temperatura robocza | +120°C |
Szczegółowe dane produktu:
Standardowe końcówki
Charakterystyka i zalety:
• Ciągłe parametry temperaturowe: 120°C, samogasnące zgodnie z UL94V-0
• Dostępne w różnych rozmiarach
• Idealny, gdy przestrzeń jest ograniczona
Uwaga
Zatwierdzenia
Zatwierdzenia
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!