7904300000 ZDU 4/4AN BL NIEBIESKI ZŁĄCZKA SPRĘŻYNOWA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
7904300000 ZDU 4/4AN BL NIEBIESKI ZŁĄCZKA SPRĘŻYNOWA
Dane techniczne:
| Kolor | Niebieski |
| Liczba poziomów | Pojedynczy |
| Tester grubości drutu amerykański | 26 → 10AWG |
| Seria | Z |
| Metoda zakończenia | Zacisk |
| Prąd znamionowy | 32A |
| Napięcie znamionowe | 800 V |
| Raster | 6.1mm |
| Minimalna temperatura robocza | -50°C |
| Maksymalna temperatura robocza | +120°C |
Szczegółowe dane produktu:
Weidmuller jest zasilany przez terminal łączeniowy serii Z.
Zaciski serii Z mają szeroki zakres mocowania i mogą pomieścić jeden lub dwa kanały połączeń krzyżowych. Standardowe złącza krzyżowe umożliwiają rozmieszczenie potencjałów na dowolnej liczbie zacisków.
Charakterystyka i zalety:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
4,45 zł
3,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!