AX-RAO00115250-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAO00115250-DE
Opis Produktu AX-RAO00115250-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 525 A
- 111 mH
- 400 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAO00115250-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 525 A
- 111 mH
- 400 VAC