E2K-X15MY2 Omron Inny Czujnik Zbliżeniowy
Producent: OMRON
Kod produktu: E2K-X15MY2
Opis Produktu E2K-X15MY2 Omron Inny Czujnik Zbliżeniowy:
- Serwosilnik AC serii G
- 50 W
- 200 VAC
- 3000 obr./min
- 0,16 Nm
- przyrostowy
- hamulec
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English E2K-X15MY2 Omron Inny Czujnik Zbliżeniowy:
Proximity sensor, capacitive, M30, unshielded, 15 mm, AC, 2-wire, NC, 2 m cable