E3AS-F1000IPD M3 Omron Czujniki fotoelektryczne
Producent: OMRON
Kod produktu: E3AS-F1000IPD M3
Opis Produktu E3AS-F1000IPD M3 Omron Czujniki fotoelektryczne:
- Regulator temperatury
- 1/16 DIN (48x48 mm)
- wyjście impulsowe 12 VDC
- 3 AUX
- 2 wejścia zdarzeń
- RS-485
- bez osłony
- 24 VAC/DC
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English E3AS-F1000IPD M3 Omron Czujniki fotoelektryczne:
Photoelectric sensor, rectangular housing, plastic body, infrared laser class 1, time-of-flight, 1000 mm, PNP, Light-ON/Dark-ON, IO-Link COM2, M8 4-pin connector