E3AS-F1500IPD-M1TJ 0.3M Omron Czujniki fotoelektryczne
Producent: OMRON
Kod produktu: E3AS-F1500IPD-M1TJ 0.3M
Opis Produktu E3AS-F1500IPD-M1TJ 0.3M Omron Czujniki fotoelektryczne:
- Temp. sterownik
- PRO
- 1/8 DIN (96x48 mm)
- prąd 1x0/4-20 mA. OUT/1 x 12 VDC impuls OUT
- 4 AUX
- EVT. I/P 6
- SSR Fail.det./1-PH
- Transf. WYJŚCIE
- 24 VAC/DC
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English E3AS-F1500IPD-M1TJ 0.3M Omron Czujniki fotoelektryczne:
Photoelectric sensor, rectangular housing, plastic body, infrared laser class 1, time-of-flight, 1500 mm, PNP, Light-ON/Dark-ON, IO-Link COM2, M12 pigtail Smartclick connector, 0.3 m