E3AS-F1500IPT 5M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
E3AS-F1500IPT 5M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Dane techniczne:
| Kształt | Prostokątny kompaktowy |
| Odległość detekcji | 1500 mm |
| Metoda połączenia | Kabel |
| Długość kabla | 5 m |
| Rodzaj wyjścia | PNP |
| Tryb pracy | Ciemne włączone (Dark-ON), Jasne włączone (Light-ON) |
| Szybkość transmisji IO-Link | COM3 (230,4 kbps) |
| Typ światła | Dioda laserowa, podczerwone światło |
| Klasa laserowa | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP67/IP67G/IP69K |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
4,45 zł
3,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!