E3AS-F1500IPT M3 Omron Czujnik Fotoelektryczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
E3AS-F1500IPT M3 Omron Czujnik Fotoelektryczny
Dane techniczne:
| Kształt | Prostopadłościan |
| Metoda wykrywania | Tłumienie tła |
| Odległość wykrywania | 1500 mm |
| Minimalna odległość wykrywania | 50 mm |
| Metoda ustawiania | IO-Link, Uczenie (Teach-In) |
| Metoda podłączenia | Złącze M8 - 4 pin |
| Typ wyjścia | IO-Link, PNP |
| Tryb pracy | Ciemny (Dark-ON), Jasny (Light-ON) |
| Szybkość transmisji IO-Link | COM3 (230.4 kbps) |
| Czas reakcji | 150 ms |
| Materiał obudowy | PBT |
| Szerokość produktu (rozpakowany) | 11.4 mm |
| Wysokość produktu (rozpakowany) | 38 mm |
| Głębokość produktu (rozpakowany) | 22 mm |
| Rodzaj światła | Dioda laserowa, światło podczerwone |
| Klasa lasera | 1 |
| Rozmiar plamki | 95 mm |
| Napięcie zasilania | 10-30 V |
| Funkcje | TOF (Time of Flight) |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
4,45 zł
3,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!