E3AS-L80MD-M1TJ 0.3M Omron Czujniki fotoelektryczne
Producent: OMRON
Kod produktu: E3AS-L80MD-M1TJ 0.3M
Opis Produktu E3AS-L80MD-M1TJ 0.3M Omron Czujniki fotoelektryczne:
- Temp. sterownik
- PRO
- 1/8 DIN (96x48mm),2 x 12 VDC impuls OUT,4 AUX,EVT. I/P 2;RS-485
- wykrywanie awarii SSR/3-faz.
- 24VAC/DC
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English E3AS-L80MD-M1TJ 0.3M Omron Czujniki fotoelektryczne:
Photoelectric sensor, rectangular housing, stainless steel, red LED, background suppression, 80 mm, PNP, Light-ON/Dark-ON, IO-Link COM2, M12 pigtail Smartclick connector, 0.3 m