E3RB-DN11 2M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Czujnik fotoelektryczny Omron E3RB-DN11 2M
Dane techniczne:
| Kształt | Cylindryczny promieniowy |
| Metoda detekcji | Refleksyjna rozproszona |
| Odległość detekcji | 100 mm |
| Metoda ustawiania | Ręczne dostosowanie |
| Metoda połączenia | Kabel |
| Długość kabla | 2 m |
| Rodzaj wyjścia | NPN |
| Tryb pracy | Ciemne włączone (Dark-ON), Jasne włączone (Light-ON) |
| Czas reakcji | 0,5 ms |
| Materiał obudowy | Mosiądz, niklowany |
| Rozmiar gwintu | M18 |
| Długość produktu (bez opakowania) | 57 mm |
| Typ światła | Czerwone światło o swobodnej polaryzacji |
| Napięcie zasilania | 10-30 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP67/IP69K |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
4,45 zł
3,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!