E3T-ST24-M3J 0.5M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Producent: OMRON
Kod produktu: E3T-ST24-M3J 0.5M
Opis Produktu E3T-ST24-M3J 0.5M Omron Czujnik Fotoelektryczny:
- Moduł szybkiego licznika SmartSlice
- 1 x wejście enkodera (A/B/Z)
- 60 kHz
- wejścia PNP 24 VDC
- 1 x wyjście kontroli zakresu PNP 0,5 A
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English E3T-ST24-M3J 0.5M Omron Czujnik Fotoelektryczny:
Photoelectric sensor, through-beam, 300mm, DC, 3-wire, PNP, dark-on, side-view, M8 4 pin connector, M2 mounting