E3Z-R61 2M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
E3Z-R61 2M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Dane Techniczne:
| Shape | Cuboid |
| Sensing method | Retro-reflective |
| Sensing distance | 4000 mm |
| Sensing distance (min.) | 100 mm |
| Setting method | Manual adjustment |
| Connection method | Cable |
| Cable length | 2 m |
| Output type | NPN |
| Operation mode | Dark-ON, Light-ON |
| IO-Link baud rate | N/A |
| Response time | 1 ms |
| Material housing | PBT |
| Thread size | Other |
| Product Width (unpacked) | 10.8 mm |
| Product Height (unpacked) | 31 mm |
| Product Depth (unpacked) | 20 mm |
| Type of light | Polarized red light |
| Power supply voltage | 12-24 V |
| Features | M.S.R. |
| Degree of protection (IP) | IP67 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!