E9NC-TH12L 2M Omron Czujnik Pomiarowy
Producent: OMRON
Kod produktu: E9NC-TH12L 2M
Opis Produktu E9NC-TH12L 2M Omron Czujnik Pomiarowy:
- Jednostka przełączająca
- DPDT
- 5 A (125 VAC)/ 3 A (230 VAC)
- dla 2-pozycyjnego podświetlanego przełącznika
- zacisk do PCB
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English E9NC-TH12L 2M Omron Czujnik Pomiarowy:
Contact sensor, right-angle air type, 8 mm dia., 12 mm detection range, 0.1 um resolution