Lenze Falownik serii i510-C1.1/230-1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Przemiennik Lenze Częstotliwości i510-C1.1/230-1
Dane Techniczne:
| seria prod. przem. częstotl. | przemiennik częstotliwościi510 |
| typ | I51AE211B10V10000S |
| inwerter | i510-C1.1/230-1 |
| moc znamionowa | 1.1 kW/1.5 HP |
| znamionowe nap. zasilania | 1/N/PE 230/240 V AC |
| prąd wyjściowy | 6 A |
| filtr przeciwzakłóceniowy | zintegrowane |
| częstotliwość wyjściowa | 0-599 Hz |
| rozszerzenie I/O | Basic I/O |
| sieciowa magistr. przemysłowa | bez |
| stopień ochrony | IP20 |
| Miejsce montażu | Szafa sterownicza |
| Lakierowanie | lakierowany |
| moc silnika | 1,10 kW |
| generacja | A |
| Rejon działania (geograficzny) | EU |
| moc silnika | 1,50 HP |
| enkoder siln. | bez |
| wymagany stopień ochrony | IP20 |
| Masa | 1.45 KG |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
4,45 zł
3,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!