Lenze Falownik serii i510-C4/400-3 CANopen, Modbus
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Lenze Falownik serii i510-C4/400-3
Dane Techniczne:
| seria prod. przem. częstotl. | przemiennik częstotliwościi510 |
| typ | I51BE240F10V10001S |
| inwerter | i510-C4/400-3 |
| moc znamionowa | 4 kW/5 HP |
| moc znamionowa LD | 5.5 kW/7.5 HP |
| znamionowe nap. zasilania | 3/PE 400/480 V AC |
| prąd wyjściowy | 9.5/8.2 A |
| prąd wyjściowy LD | 11.9/9.8 A |
| filtr przeciwzakłóceniowy | zintegrowane |
| częstotliwość wyjściowa | 0-599 Hz |
| rozszerzenie I/O | Basic I/O |
| sieciowa magistr. przemysłowa | CANopen/Modbus RTU |
| stopień ochrony | IP20 |
| Miejsce montażu | Szafa sterownicza |
| Lakierowanie | lakierowany |
| moc silnika | 4,00 kW |
| generacja | B |
| Rejon działania (geograficzny) | EU |
| moc silnika | 5,00 HP |
| enkoder siln. | bez |
| wymagany stopień ochrony | IP20 |
| Masa | 1.72 KG |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
5 364,17 zł
4 361,11 zł
1 132,83 zł
921,00 zł
733,03 zł
Cena regularna:
779,82 zł
595,96 zł
Cena regularna:
634,00 zł
1 487,99 zł
1 209,75 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!