Lenze Falownik serii i550-C37/400-3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Lenze Falownik serii i550-C37/400-3
Dane techniczne:
| inwerter | i550-C37/400-3 |
| typ | I55AE337F10V10000S |
| moc znamionowa | 37 kW/50 HP |
| moc znamionowa LD | 45 kW/60 HP |
| prąd wyjściowy LD | 91.2/78 A |
| filtr przeciwzakłóceniowy | zintegrowane |
| częstotliwość wyjściowa | 0-599 Hz |
| rozszerzenie I/O | standard I/O |
| typ | I55AE337F10V10000S |
| stopień ochrony | IP20 |
| Miejsce montażu | Szafa rozdzielcza |
| wymagany stopień ochrony | IP20 |
| moc silnika | 50,00 HP |
| generacja | A |
| Masa | 16.3 KG |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
5 364,17 zł
4 361,11 zł
1 132,83 zł
921,00 zł
733,03 zł
Cena regularna:
779,82 zł
595,96 zł
Cena regularna:
634,00 zł
1 487,99 zł
1 209,75 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!