WQV 35/2 MOSTEK ŚRUBOWY 2-TOROWY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Dane techniczne:
| Typ akcesorium | Szyna zworki |
| Seria | WQV |
| Do użytku z | Listwa zaciskowa |
| Prąd znamionowy | 112A |
| Typ montażu | Montaż bezpośredni |
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Poliamid |
| Raster | 16mm |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Certyfikat dopuszczający stosowanie w rejonach niebezpiecznych | ATEX |
Cechy i zalety
• Zatrzymuje palenie w 30 sekund lub krócej dla bezpieczeństwa w razie pożaru
• Żółty kolor ułatwia identyfikację w zatłoczonej konfiguracji
• Niewielka waga zaledwie 67,4 g zapewnia minimalne obciążenie sprzętu
• Prąd znamionowy 112 A do zastosowań wymagających
Zastosowania
• Komercyjna dystrybucja energii elektrycznej
• Telekomunikacja
Jaki jest rozmiar tego drążka przelotowego?
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
4,45 zł
3,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!