D4SL-N4NFA-DN Omron Wyłącznik drzwiowy bezpieczeństwa z blokadą zabezpieczającą
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
D4SL-N4NFA-DN Omron Wyłącznik drzwiowy bezpieczeństwa z blokadą zabezpieczającą
Dane Techniczne:
| Typ przełącznika drzwi | Obsługiwany kluczem |
| Blokada osłony | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał głowicy | Żywica |
| Temperatura otoczenia (praca) | -10-55 °C |
| Siła trzymania | 1300 N |
| Kierunek działania | Regulowany |
| Kontakty drzwi NC | 2 |
| Kontakty drzwi NO | 1 |
| Kontakty monitorowania blokady NC | 2 |
| Kontakty monitorowania blokady NO | 1 |
| Typ klucza blokady/zwolnienia | Standardowy klucz |
| Pozycja klucza blokady/zwolnienia | Przód + Tył |
| Materiał klucza blokady/zwolnienia | Metal |
| Napięcie solenoidu | 24 V |
| Wskaźnik LED | Brak |
| Metoda połączenia | Złącze systemowe |
| Długość kabla | 0 m |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Rozmiar przewodu | M20 |
| Liczba przewodów | 1 |
| Kształt | Prostopadłościan |
| Całkowita długość | 155 mm |
| Wysokość czujnika | 39 mm |
| Szerokość czujnika | 39 mm |
| Logika blokady/zwolnienia | Zasilanie do odblokowania (Mechaniczna blokada) |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
4,45 zł
3,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!