E2B-M18KS05-WP-C1 2M Omron Czujnik Indukcyjny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
E2B-M18KS05-WP-C1 2M Omron Czujnik Indukcyjny
Dane techniczne:
| Rozmiar | M18 |
| Typ montażu | Zlicowany |
| Odległość wykrywania | 5 mm |
| Typ wyjścia | NPN |
| Tryb pracy | NO |
| Metoda połączenia | Kabel |
| Materiał obudowy | Mosiądz, niklowany |
| Specyfikacje kabla | PVC |
| Długość kabla | 2 m |
| Długość całkowita | 56 mm |
| Długość gwintu | 36 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!