F3S-TGR-NMPR-21-02 Omron Bezstykowy wyłącznik Magnetyczny Typu kontraktron
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
F3S-TGR-NMPR-21-02 Omron Bezstykowy wyłącznik Magnetyczny Typu kontraktron
Dane techniczne:
| Typ przełącznika drzwi | Bezkontaktowy, Reed |
| Blokada drzwi | Brak |
| Kodowanie | Niekodowany |
| Materiał obudowy | Poliester |
| Temperatura otoczenia (praca) | -25-80 °C |
| Kontakty drzwi NC | 2 |
| Kontakty drzwi NO | 1 |
| Wskaźnik LED | Brak |
| Metoda podłączenia | Kabel |
| Długość kabla | 2 m |
| Kierunek wylotu kabla | Lewy |
| Stopień ochrony (IP) | IP69K |
| Typ wyjścia | Kontakt Reed |
| Kształt | Prostokątny, miniaturowy |
| Całkowita długość | 41 mm |
| Wysokość czujnika | 13 mm |
| Szerokość czujnika | 26 mm |
| Przełącznik bez aktywatora | Brak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
4,45 zł
3,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!