3G3M1-AB037-ECT Omron Przemiennik częstotliwości ( falownik)
Producent: OMRON
Kod produktu: 3G3M1-AB037-ECT
Opis Produktu 3G3M1-AB037-ECT Omron Przemiennik częstotliwości ( falownik):
- Napęd AC M1
- 3,7 kW (HD)
- 17,5 A (HD)
- 200 VAC
- wejście 1~
- sterowanie OLV/CLV
- EtherCAT
- STO (FSoE + przewodowy)
- max. częstotliwość wyjściowa Wersja EtherCAT 590 Hz.
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English 3G3M1-AB037-ECT Omron Przemiennik częstotliwości ( falownik):
- M1 AC Drive
- 3.7kW (HD)
- 17.5 A (HD)
- 200 VAC
- 1~ input
- OLV/CLV control
- EtherCAT
- STO (FSoE + wired)
- max. output freq. 590Hz EtherCAT version.