6AV2123-2JB03-0AX0 Siemens Simatic KTP900 Basic color PN 9 Panel operatora dotykowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
6AV2123-2JB03-0AX0 SIMATIC KTP900 BASIC COLOR PN 9 PANEL OPERATORA DOTYKOWY Siemens
Dane techniczne:
| Głębokość wbudowania | 55 mm |
| Komunikacja | ETHERNET / PROFINET |
| Liczba języków online | 10 |
| Liczba poziomów haseł | 50 |
| Liczba programowalnych klawiszy funkcyjnych | 8 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 65536 |
| Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet | 1 |
| Liczba złączy sprzętowych PROFINET | 1 |
| Liczba złączy sprzętowych USB | 1 |
| Maksymalna rozdzielczość w pionie | 480 |
| Maksymalna rozdzielczość w poziomie | 800 |
| Możliwa domyślna wartość procesu (wejście) | Tak |
| Możliwa reprezentacja stanu procesu (wyjście) | Tak |
| Napięcie zasilające dla DC | 19.2, 28.8 V |
| Obsługa innych protokołów | Tak |
| Obsługa protokołu EtherNet/IP | Tak |
| Obsługa protokołu MODBUS | Tak |
| Obsługa protokołu TCP/IP | Tak |
| Przekątna ekranu | 22.86 cm |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj wyświetlacza | TFT |
| Stopień ochrony (IP) części czołowej | IP65 |
| Szerokość elementu frontowego | 267 mm |
| Typ panelu | Przyciskowe i dotykowe |
| Użyteczna pamięć projektowa / pamięć użytkownika | 10000 kByte |
| Wysokość elementu frontowego | 182 mm |
| Z ekranem dotykowym | Tak |
| Z klawiaturą alfanumeryczną | Tak |
| Z klawiaturą numeryczną | Tak |
| Z obsługą wiadomości/komunikatów (łącznie z buforowaniem i potwi | Tak |
| Z recepturami | Tak |
| Z sygnalizacją komunikatów | Tak |
| Z wyświetlaczem kolorowym | Tak |
| Zakres temperatur pracy | 50 °C |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
5 364,17 zł
4 361,11 zł
1 132,83 zł
921,00 zł
733,03 zł
Cena regularna:
779,82 zł
595,96 zł
Cena regularna:
634,00 zł
729,39 zł
593,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!