6ES7212-1HE40-0XB0 Siemens Simatic S7-1200 CPU1212C 8DI/6DO/2AI Sterownik Plc DC/DC/RLY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
6ES7212-1HE40-0XB0 SIMATIC S7-1200 CPU1212C 8DI/6DO/2AI STEROWNIK PLC DC/DC/RLY
Dane techniczne:
| Akcesoria systemowe | Tak |
| Czas przetwarzania (1k, operacje binarne) | 08 ms |
| Głębokość | 75 mm |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Liczba wejść analogowych | 2 |
| Liczba wejść cyfrowych | 8 |
| Liczba wyjść cyfrowych | 6 |
| Liczba wyjść przekaźnikowych | 6 |
| Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet | 1 |
| Liczba złączy sprzętowych PROFINET | 1 |
| Model | Kompaktowy |
| Montaż ścienny / montaż bezpośredni | Tak |
| Możliwość montażu na szynie | Tak |
| Możliwy montaż panelowy | Tak |
| Możliwy montaż stelażowy (rack) | Tak |
| Napięcie zasilające dla DC | 20.4, 28.8 V |
| Obsługa innych protokołów | Tak |
| Obsługa protokołu ASI | Tak |
| Obsługa protokołu MODBUS | Tak |
| Obsługa protokołu PROFIBUS | Tak |
| Obsługa protokołu PROFINET IO | Tak |
| Obsługa protokołu TCP/IP | Tak |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj pamięci | RAM |
| Szerokość | 90 mm |
| Typ modułu | Przekaźniki |
| Wielkość pamięci | 75 kByte |
| Wysokość | 100 mm |
| Zasilanie | 24V DC |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
4,45 zł
3,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!