6ES7221-1BH32-0XB0 Siemens Simatic S7-1200 SM1221 16DI 24VDC Moduł wejść cyfrowych
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
6ES7221-1BH32-0XB0 SIMATIC S7-1200 SM1221 16DI 24VDC MODUŁ WEJŚĆ CYFROWYCH Siemens
Dane techniczne:
| Dozwolone napięcie wejściowe | 30 V |
| Głębokość | 75 mm |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | ATEX - ochrona przeciwwybuchowa dla gazów, kat. 3G |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Konfigurowalne wejścia cyfrowe | Tak |
| Liczba wejść cyfrowych | 16 |
| Napięcie zasilające dla DC | 20.4, 28.8 V |
| Opóźnienie przy zmianie sygnału | 12.8, 0.2 ms |
| Prąd wejściowy dla sygnału 1 | 004 mA |
| Rodzaj napięcia wejściowego | DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Rodzaj wyjścia cyfrowego | Brak |
| Szerokość | 45 mm |
| Typ modułu | wejścia binarne |
| Wysokość | 100 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
4,45 zł
3,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!