6ES7222-1BD30-0XB0 Siemens Simatic S7-1200 SB1222 4DO 24VDC/200KHZ Moduł wyjść cyforwych
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
6ES7222-1BD30-0XB0 SIMATIC S7-1200 SB1222 4DO 24VDC/200KHZ MODUŁ WYJŚĆ CYFROWYCH Siemens
Dane techniczne:
| Głębokość | 21 mm |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | ATEX - ochrona przeciwwybuchowa dla gazów, kat. 3G |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Konfigurowalne wejścia cyfrowe | Tak |
| Konfigurowalne wyjścia analogowe | Tak |
| Liczba wyjść cyfrowych | 4 |
| Prąd wyjściowy | 0.1 A |
| Rodzaj napięcia wyjściowego | DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj wyjścia cyfrowego | Tranzystor |
| Szerokość | 38 mm |
| Typ modułu | wyjścia binarne |
| Wysokość | 62 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
4,45 zł
3,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!