6ES7222-1HH32-0XB0 SIMATIC S7-1200 SM1222 16DO PRZEKAŹN. MODUŁ WYJŚĆ CYFROWYCH Siemens
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
6ES7222-1HH32-0XB0 SIMATIC S7-1200 SM1222 16DO PRZEKAŹN. MODUŁ WYJŚĆ CYFROWYCH Siemens
Dane techniczne:
| Dozwolone napięcie wyjściowe | 250, 5 V |
| Głębokość | 75 mm |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | ATEX - ochrona przeciwwybuchowa dla gazów, kat. 3G |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Konfigurowalne wyjścia analogowe | Tak |
| Liczba wyjść cyfrowych | 16 |
| Napięcie zasilające dla DC | 20.4, 28.8 V |
| Opóźnienie przy zmianie sygnału | 10, 10 ms |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Rodzaj napięcia wyjściowego | AC/DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Rodzaj wyjścia cyfrowego | Przekaźnik |
| Szerokość | 45 mm |
| Typ modułu | wyjścia binarne |
| Wysokość | 100 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
4,45 zł
3,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!