6ES7223-1BH32-0XB0 Siemens Simatic S7-1200 SM1223 8DI/8DO Moduł wejść/wyjść cyfrowych
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
6ES7223-1BH32-0XB0 SIMATIC S7-1200 SM1223 8DI/8DO MODUŁ WEJŚĆ/WYJŚĆ CYFROWYCH Siemens
Dane techniczne:
| Dozwolone napięcie wejściowe | 30 V |
| Dozwolone napięcie wyjściowe | 28.8, 20.4 V |
| Głębokość | 75 mm |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | ATEX - ochrona przeciwwybuchowa dla gazów, kat. 3G |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Konfigurowalne wejścia cyfrowe | Tak |
| Konfigurowalne wyjścia analogowe | Tak |
| Liczba wejść cyfrowych | 8 |
| Liczba wyjść cyfrowych | 8 |
| Napięcie zasilające dla DC | 20.4, 28.8 V |
| Opóźnienie przy zmianie sygnału | 12.8, 0.2 ms |
| Prąd wejściowy dla sygnału 1 | 004 mA |
| Prąd wyjściowy | 0.5 A |
| Rodzaj napięcia wejściowego | DC |
| Rodzaj napięcia wyjściowego | DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Rodzaj wyjścia cyfrowego | Tranzystor |
| Szerokość | 45 mm |
| Typ modułu | WE / WY binarne |
| Wysokość | 100 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
4,45 zł
3,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!