6ES7226-6BA32-0XB0 SIMATIC S7-1200F SM1226 F-DI 16X24VDC MODUŁ WEJŚĆ BINARNYCH Siemens
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
6ES7226-6BA32-0XB0 SIMATIC S7-1200F SM1226 F-DI 16X24VDC MODUŁ WEJŚĆ BINARNYCH Siemens
Dane techniczne:
| Do układów bezpieczeństwa | Tak |
| Dozwolone napięcie wejściowe | 30, -30 V |
| Dozwolone napięcie wejściowe | 30, -30 V |
| Dozwolone napięcie wejściowe | 30, -30 V |
| Głębokość | 75 mm |
| Głębokość | 75 mm |
| Głębokość | 75 mm |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | ATEX - ochrona przeciwwybuchowa dla gazów, kat. 3G |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Konfigurowalne wejścia cyfrowe | Tak |
| Liczba wejść cyfrowych | 16 |
| Napięcie zasilające dla DC | 20.4, 28.8 V |
| Napięcie zasilające dla DC | 20.4, 28.8 V |
| Napięcie zasilające dla DC | 20.4, 28.8 V |
| Opóźnienie przy zmianie sygnału | 12.8, 0.8 ms |
| Opóźnienie przy zmianie sygnału | 12.8, 0.8 ms |
| Opóźnienie przy zmianie sygnału | 12.8, 0.8 ms |
| Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 | Poziom e |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | 3 |
| Rodzaj napięcia wejściowego | DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Rodzaj wyjścia cyfrowego | Brak |
| Szerokość | 70 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Typ modułu | wejścia binarne |
| Wysokość | 100 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Wysokość | 100 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
4,45 zł
3,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!