6ES7231-4HD32-0XB0 SIMATIC S7-1200 SM1231 4AI U/I MODUŁ WEJŚĆ ANALOGOWYCH Siemens
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
6ES7231-4HD32-0XB0 SIMATIC S7-1200 SM1231 4AI U/I MODUŁ WEJŚĆ ANALOGOWYCH Siemens
Dane techniczne:
| Głębokość | 75 mm |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | ATEX - ochrona przeciwwybuchowa dla gazów, kat. 3G |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Konfigurowalne wejścia analogowe | Tak |
| Liczba wejść analogowych | 4 |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Rozdzielczość wejść analogowych | 12 Bit |
| Sygnał wejściowy konfigurowalny | Tak |
| Szerokość | 45 mm |
| Typ modułu | wejścia analogowe |
| Typ wyjść | Moduły analogowe |
| Wejście, napięcie | Tak |
| Wejście, prąd | Tak |
| Wysokość | 100 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!