6ES7231-5QD32-0XB0 Siemens Simatic S7-1200 SM1231 4AI TC Moduł wejść analogowych
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
6ES7231-5QD32-0XB0 SIMATIC S7-1200 SM1231 4AI TC MODUŁ WEJŚĆ ANALOGOWYCH Siemens
Dane techniczne:
| Głębokość | 75 mm |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Konfigurowalne wejścia analogowe | Tak |
| Liczba wejść analogowych | 4 |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | Brak |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Rozdzielczość wejść analogowych | 15 Bit |
| Sygnał wejściowy konfigurowalny | Tak |
| Szerokość | 45 mm |
| Typ modułu | wyjścia analogowe |
| Wejście, napięcie | Tak |
| Wejście, termopara | Tak |
| Wysokość | 100 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
4,45 zł
3,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!