6SL3220-3YE26-0AF0 Siemens Falownik Wektorowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
6SL3220-3YE26-0AF0 SINAMICS G120X to przemiennik częstotliwości zoptymalizowany pod kątem przemysłowych aplikacji w segmencie wody i ścieków, a także pomp i wentylatorów w automatyce budynkowej. Stanowi on pierwszy wybór przy realizacji układów napędowych pomp i wentylatorów. Nie jest dedykowany do aplikacji związanych z podnoszeniem ciężarów.
Dane Techniczne:
| Głębokość | 209 mm |
| Liczba wejść analogowych | 2 |
| Liczba wejść cyfrowych | 6 |
| Liczba wyjść analogowych | 1 |
| Liczba złączy Profinet | 2 |
| Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet | 2 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-232 | 1 |
| Liczba złączy sprzętowych innych | 6 |
| Liczba złączy sprzętowych szeregowych TTY | 5 |
| Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) | 11 kW |
| Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) | 7.5 kW |
| Maksymalna częstotliwość wyjściowa | 550 Hz |
| Napięcie sieci | 380 - 480 V |
| Szerokość | 140 mm |
| Wysokość | 295 mm |
| Względna tolerancja częstotliwości sieciowej | 5 % |
| Względna tolerancja napięcia sieciowego | -20 % |
| Znamionowy prąd wyjściowy I2N | 27 A |
| Liczba faz wejściowych | 3 |
| Liczba faz wyjściowych | 3 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dozwolone zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i obiektach handlowych | Nie |
| Obsługa protokołu Ethernet/IP | Tak |
| Obsługa protokołu TCP/IP | Tak |
| Obsługa protokołu Profibus | Nie |
| Częstotliwość sieci | 50/60 Hz |
| Dozwolone zastosowanie w przemyśle | Tak |
| Zintegrowany moduł hamujący (chopper) | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
4,45 zł
3,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!