6SL3220-3YE34-0AP0 Siemens Falownik Wektorowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
6SL3220-3YE34-0AP0 SINAMICS G120X to przemiennik częstotliwości zoptymalizowany pod kątem przemysłowych aplikacji w segmencie wody i ścieków, a także pomp i wentylatorów w automatyce budynkowej. Stanowi on pierwszy wybór przy realizacji układów napędowych pomp i wentylatorów. Nie jest dedykowany do aplikacji związanych z podnoszeniem ciężarów.
Dane techniczne:
| Głębokość | 239 mm |
| Liczba wejść analogowych | 2 |
| Liczba wejść cyfrowych | 6 |
| Liczba wyjść analogowych | 1 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-232 | 1 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-485 | 1 |
| Liczba złączy sprzętowych innych | 6 |
| Liczba złączy sprzętowych szeregowych TTY | 5 |
| Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym | 30 kW |
| Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym | 22 kW |
| Maksymalna częstotliwość wyjściowa | 550 Hz |
| Napięcie sieci | 380 - 480 V |
| Szerokość | 200 mm |
| Wysokość | 472 mm |
| Względna tolerancja częstotliwości sieciowej | 5 % |
| Względna tolerancja napięcia sieciowego | -20 % |
| Znamionowy prąd wyjściowy I2N | 62 A |
| Liczba faz wejściowych | 3 |
| Liczba faz wyjściowych | 3 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dozwolone zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i obiektach handlowych | Nie |
| Obsługa protokołu Ethernet/IP | Nie |
| Obsługa protokołu Profibus | Tak |
| Obsługa protokołu Data-Highway | Nie |
| Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych | Nie |
| Obsługa protokołu SERCOS | Nie |
| Obsługa protokołu SafetyBus P | Nie |
| Obsługa protokołu KNX | Nie |
| Zintegrowany moduł hamujący (chopper) | Nie |
| Obsługa protokołu Profinet IO | Nie |
| Obsługa protokołu Interbus | Nie |
| Obsługa protokołu Interbus-Safety | Nie |
| Ze złączem do komputera PC | Nie |
| Obsługa protokołu LON | Nie |
| Obsługa protokołu TCP/IP | Nie |
| Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work | Nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet | Nie |
| Rodzaj przemiennika | Przemiennik napięciowy |
| Obsługa protokołu Foundation Fieldbus | Nie |
| Z interfejsem optycznym | Nie |
| Obsługa protokołu Modbus | Nie |
| Dozwolone zastosowanie w przemyśle | Tak |
| Obsługa protokołu Profinet CBA | Nie |
| Obsługa protokołu ASI | Nie |
| Obsługa protokołu Profisafe | Nie |
| Częstotliwość sieci | 50/60 Hz |
| Obsługa innych protokołów | Nie |
| Obsługa protokołu CAN | Nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet Safety | Nie |
| Obsługa protokołu SUCONET | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
6,70 zł
5,45 zł
4,45 zł
3,62 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!