6SL32203YE320AF0 Siemens Falownik Wektorowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
6SL32203YE320AF0 SINAMICS G120X to przemiennik częstotliwości zoptymalizowany pod kątem przemysłowych aplikacji w segmencie wody i ścieków, a także pomp i wentylatorów w automatyce budynkowej. Stanowi on pierwszy wybór przy realizacji układów napędowych pomp i wentylatorów. Nie jest dedykowany do aplikacji związanych z podnoszeniem ciężarów.
Dane Techniczne:
| GŁĘBOKOŚĆ | 239 mm |
| LICZBA WEJŚĆ ANALOGOWYCH | 2 |
| LICZBA WEJŚĆ CYFROWYCH | 6 |
| LICZBA WYJŚĆ ANALOGOWYCH | 1 |
| LICZBA ZŁĄCZY PROFINET | 2 |
| LICZBA ZŁĄCZY SPRZĘTOWYCH INDUSTRIAL ETHERNET | 2 |
| LICZBA ZŁĄCZY SPRZĘTOWYCH RS-232 | 1 |
| LICZBA ZŁĄCZY SPRZĘTOWYCH INNYCH | 6 |
| LICZBA ZŁĄCZY SPRZĘTOWYCH SZEREGOWYCH TTY | 5 |
| MAKS. MOC ODDAWANA (CHAR. OBCIĄŻENIA KWADRATOWA) | 22 kW |
| MAKS. MOC ODDAWANA (CHAR. OBCIĄŻENIA LINIOWA) | 18.5 kW |
| MAKSYMALNA CZĘSTOTLIWOŚĆ WYJŚCIOWA | 550 Hz |
| NAPIĘCIE SIECI | 380 - 480 V |
| SZEROKOŚĆ | 200 mm |
| WYSOKOŚĆ | 472 mm |
| WZGLĘDNA TOLERANCJA CZĘSTOTLIWOŚCI SIECIOWEJ | 5 % |
| WZGLĘDNA TOLERANCJA NAPIĘCIA SIECIOWEGO | -20 % |
| ZNAMIONOWY PRĄD WYJŚCIOWY I2N | 47 A |
| LICZBA FAZ WEJŚCIOWYCH | 3 |
| LICZBA FAZ WYJŚCIOWYCH | 3 |
| STOPNIEŃ OCHRONY (IP) | IP20 |
| DOZWOLONE ZASTOSOWANIE W BUDOWNICTWIE MIESZKANIOWYM I OBIEKTACH HANDLOWYCH | Nie |
| OBSŁUGA PROTOKOŁU AS-INTERFACE SAFETY AT WORK | Nie |
| OBSŁUGA PROTOKOŁU DATA-HIGHWAY | Nie |
| RODZAJ PRZEMIENNIKA | Przemiennik napięciowy |
| OBSŁUGA PROTOKOŁU SERCOS | Nie |
| OBSŁUGA PROTOKOŁU KNX | Nie |
| Z INTERFEJSEM OPTYCZNYM | Nie |
| OBSŁUGA PROTOKOŁU PROFINET IO | Nie |
| DOZWOLONE ZASTOSOWANIE W PRZEMYŚLE | Tak |
| OBSŁUGA PROTOKOŁU INTERBUS | Nie |
| OBSŁUGA PROTOKOŁU PROFISAFE | Nie |
| OBSŁUGA PROTOKOŁU LON | Nie |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ SIECI | 50/60 Hz |
| OBSŁUGA PROTOKOŁU PROFIBUS | Nie |
| OBSŁUGA PROTOKOŁU DEVICENET SAFETY | Nie |
| OBSŁUGA PROTOKOŁU DEVICENET | Nie |
| OBSŁUGA PROTOKOŁU ETHERNET/IP | Tak |
| OBSŁUGA PROTOKOŁU FOUNDATION FIELDBUS | Nie |
| OBSŁUGA PROTOKOŁU MODBUS | Nie |
| OBSŁUGA PROTOKOŁU TCP/IP | Tak |
| OBSŁUGA PROTOKOŁU PROFINET CBA | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ PRACY WE WSZYSTKICH ĆWIARTKACH UKŁADU WSPÓŁRZĘDNYCH | Nie |
| OBSŁUGA PROTOKOŁU ASI | Nie |
| OBSŁUGA PROTOKOŁU SAFETYBUS P | Nie |
| OBSŁUGA INNYCH PROTOKOŁÓW | Nie |
| ZINTEGROWANY MODUŁ HAMUJĄCY (CHOPPER) | Nie |
| OBSŁUGA PROTOKOŁU CAN | Nie |
| OBSŁUGA PROTOKOŁU INTERBUS-SAFETY | Nie |
| OBSŁUGA PROTOKOŁU SUCONET | Nie |
| ZE ZŁĄCZEM DO KOMPUTERA PC | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
6,70 zł
5,45 zł
4,45 zł
3,62 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!