AX-BCR2015045-TE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-BCR2015045-TE
Opis Produktu AX-BCR2015045-TE Omron Akcesoria do falownika:
- Jednostka hamująca 200 V
- stała 15 A/5,5 KVA
- szczytowa 45 A/16 KVA
- 8 omów min
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English AX-BCR2015045-TE Omron Akcesoria do falownika:
- Braking unit 200 V
- permanent 15 A/5.5 KVA
- peak 45A/16 KVA
- 8 ohm min