AX-BCR2070130-TE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-BCR2070130-TE
Opis Produktu AX-BCR2070130-TE Omron Akcesoria do falownika:
- Jednostka hamująca 200 V
- stała 70 A/25 KVA
- szczytowa 130 A/47 KVA
- 2,8 oma min
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English AX-BCR2070130-TE Omron Akcesoria do falownika:
- Braking unit 200 V
- permanent 70 A/25 KVA
- peak 130 A/47 KVA
- 2.8 ohm min