AX-BCR4015045-TE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-BCR4015045-TE
Opis Produktu AX-BCR4015045-TE Omron Akcesoria do falownika:
- Jednostka hamująca 400 V
- stała 15 A/11 KVA
- szczytowa 45 A/33 KVA
- 16 omów min
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English AX-BCR4015045-TE Omron Akcesoria do falownika:
- Braking unit 400 V
- permanent 15 A/11 KVA
- peak 45 A/33 KVA
- 16 ohm min